Finisor HVAC Germania
2000 – 2200 euro NET
Transport & Cazare Gratuite

0755 276 212Trimite un mesaj SMS/WHATSAPP cu textul FINISOR  si NUMELE TAU la 0755 276 212 si vei fi sunat în maxim 48 de ore pentru interviu.

Aveti experienta in domeniul finisajelor si sunteti in cautarea unui job in strainatate?

Daca treceti proba de lucru din tara puteti fi in Germania la noul dvs. loc de munca.

Cazarea si transportul sunt incluse in oferta de lucru!

Locatie:

Germania – pe santierele companiei angajatoare

Oferta:

Salariu: 2000 – 2200 euro NET (salariu + diurna)

Cazare: Gratuita inclusa in oferta – 2 persoane in camera

Transport gratuit dus-întors pana in Germania asigurat de companie de 2 ori pe an.

Bonus de acomodare 200 de euro la sosirea in Germania

Trimiteti un mesaj cu NUMELE DVS. complet si textul Electrician prin SMS sau Whatsapp

la numarul 0755 276 212 si veti fi contactat in cel mult 48h pentru interviu !

CERINTE DE BAZA:

Indemanarea de a lucra cu echipamentele si sculele specifice meseriei,

Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;

Motivatia de a se perfectiona si de a ucra in echipa;

Capacitate de adaptabilitate la situatii diverse;

Preocupare pentru atingerea obiectivelor si atentie la detalii;

Experienta in domeniu constituie avantaj la angajare

DESCRIEREA JOBULUI:

Construirea, finisarea si intretinerea obiectivelor de constructie;

Pregatirea mortarului si a altor materiale de constructii;

Masurarea si ridicarea zidurilor si peretilor despartitori;

Efectuarea reparatiilor din gips, pardoseli din ciment, pavaje, tigle si mozaicuri;

Zidirea si tencuirea peretilor;

Executarea peretilor de compartimentare din gips carton sau lemn;

Efectuarea lucrarilor de gletuire si alte finisaje.

VERIFICARI INAINTE DE PROBA DE LUCRU:

Interviu de selectie cu MHR Consulting;

Cazier judiciar curat valabil (maxim 6luni) in format fizic sau online;

Permis de conducere categoria B constituie avantaj;

Limba engleza/germana conversational constituie avantaj.

*Cazierul se poate elibera si online accesand site-ul guvernului

( https://hub.mai.gov.ro/serviciu/view?id=88 )

PROBA DE LUCRU IN BUCURESTI:

Nivel de calificare testat la proba din Bucuresti (aprox. 30 minute)

Dupa proba se semneaza contractul de munca si se incepe un stagiu de pregatire

Se deconteaza transportul doar pentru candidatii care trec proba de lucru;

0755 276 212Trimite-ti un mesaj cu NUMELE DVS. complet si textul FINISOR  prin SMS/WhatsApp la numarul 0755 276 212 si veti fi contactat in cel mult 48h pentru interviu!

*Daca nu sunteti disponibil imediat, va puteti programa cu echipa MHR Consulting in functie de disponibilitatea dumneavoastra.

STAGIU DE PREGATIRE SI FORMAREA ECHIPELOR:

In stagiul de pregatire veti intra doar pe baza contractului de munca semnat.

Durata stagiului este de 10-15 zile lucratoare si are ca scop familiarizarea cu activitatile din santier;

In aceasta perioada veti fi incadrat intr-o echipa de lucru dupa care veti fi detasat in Germania.

Se formeaza echipe de cate 4 persoane: electrician, instalator, faiantar si finisor

Unul dintre membrii echipei va trebui sa aiba permis de conducere

In timpul stagiului cazarea va fi asigurata de companie (*nu se asigura masa)

TRANSPORT IN GERMANIA:

Transport Romania-Germania(dus-intors) asigurat de 2 ori pe an (GRATUIT)

La locul de munca echipa de lucru se deplaseaza cu masina companiei.

PROGRAM DE LUCRU:

Timp de lucru: 5 zile pe saptamana L-V

Start program: ora 7:00 dimineata;

Program zilnic: 8-10h/zi

Pauza de masa: 30 – 45min pauză pe zi

Orele suplimentare : se platesc daca exista

PLATA SALARIULUI:

Angajarea se face in Romania, oferta este formata din salariu + diurna

Salariul se plateste pe data de 15 a lunii urmatoare.

Exemplu: Pentru perioada de lucru 01.04 – 30.04

Avans pe data de 30.04 si lichidare pe data de 15.05

CAZARE:

Compania va asigura gratuit si va plăti în avans cazarea,

Maxim 2 persoane in camera in apartamente cu 2 camere cu cheltuieli incluse

( utilitati: baie, bucatarie, masina de spalat, internet)

Cheltuieli cu mancarea sunt suportate de angajat.

BENEFICII:

1) Oferta incepand de la 2000-2200 euro net (salariu+diurna) contract de munca legal;

2) Transport din Romania in Germania asigurat;

3) Cazarea asigurata la sosire in Germania inclusa in oferta de munca pe perioada nedeterminata;

4) Bonus de acomodare 200 euro la sosirea in Germania

5) suport din partea MHR Consulting Romania in primele 4 luni dupa semnarea contractului de munca;

Trimiteti un mesaj cu NUMELE DVS. complet si textul FINISOR prin SMS/WhatsApp

la numarul 0755 276 212 si veti fi contactat in cel mult 48h pentru interviu!

DE REȚINUT:

In cazul in care nu veti trece cu succes proba de lucru din Bucuresti va trebui sa suportati cheltuielile cu deplasarea, aceste cheltuieli se deconteaza doar daca treceti proba de lucru. Pe perioada de instruire din tara cat si la sosirea in Germania va trebui sa va asigurati cheltuielile legate de hrana.

Cu respect,

Echipa MHR Consulting Romania

Aplica prin formularul de aplicare de mai jos sau folosind numarul de telefon afisat.